Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018 - raspored i satnica odigravanja utakmica grupne faze

Najbolje nogometne reprezentacije svijeta borit će se za titulu prvaka od 14. juna do 15. jula 2018.

AUTOR: Alen Haman
OBJAVLJENO: 03.12.17 u 13:52
http://bit.ly/2AHiX4S
Svjetsko prvenstvo u fudbalu 2018 godine otvorit će utakmica između domaćina Rusije i Saudijska Arabije 14. juna na stadionu Lužniki u Moskvi.

Za titulu prvaka najbolje reprezentacije svijeta će se boriti od 14. juna do 15. jula 2018. na 12 stadiona u 11 gradova: Moskva, St. Peterburg, Kalinjingrad, Kazanj, Nižnji Novgorod, Rostov, Soči, Jekaterinburg, Samara, Saransk i Vologograd.

Raspored i satnica odigravanja utakmica grupne faze:

14. 6. 2018. u 17:00
Grupa A: Rusija - Saudijska Arabija
 
15. 6. 2018. u 14:00
Grupa A: Egipat - Urugvaj
 
15. 6. 2018. u 17:00
Grupa B: Maroko - Iran
 
15. 6. 2018. u 20:00
Grupa B: Portugal - Španjolska
 
16. 6. 2018. u 12:00
Grupa C: Francuska - Australija
 
16. 6. 2018. u 15:00
Grupa D: Argentina - Island
 
16. 6. 2018. u 18:00
Grupa C: Peru - Danska
 
16. 6. 2018. u 21:00
Grupa D: Hrvatska - Nigerija
 
17. 6. 2018. u 14:00
Grupa E: Kostarika - Srbija
 
17. 6. 2018. u 17:00
Grupa F: Njemačka - Meksiko
 
17. 6. 2018. u 20:00
Grupa E: Brazil - Švicarska
 
18. 6. 2018. u 14:00
Grupa F: Švedska - Južna Koreja
 
18. 6. 2018. u 17:00
Grupa G: Belgija - Panama
 
18. 6. 2018. u 20:00
Grupa G: Tunis - Engleska
 
19. 6. 2018. u 14:00
Grupa H: Poljska - Senegal
 
19. 6. 2018. u 17:00
Grupa H: Kolumbija - Japan
 
19. 6. 2018. u 20:00
Grupa A: Rusija - Egipat
 
20. 6. 2018. u 14:00
Grupa B: Portugal - Maroko
 
20. 6. 2018. u 17:00
Grupa A: Urugvaj - Saudijska Arabija
 
20. 6. 2018. u 20:00
Grupa B: Iran - Španjolska
 
21. 6. 2018. u 14:00
Grupa C: Francuska - Peru
 
21. 6. 2018. u 17:00
Grupa C: Danska - Australija
 
21. 6. 2018. u 20:00
Grupa D: Argentina - Hrvatska
 
22. 6. 2018. u 14:00
Grupa E: Brazil - Kostarika
 
22. 6. 2018. u 17:00
Grupa D: Nigerija - Island
 
22. 6. 2018. u 20:00
Grupa E: Srbija - Švicarska
 
23. 6. 2018. u 14:00
Grupa G: Belgija - Tunis
 
23. 6. 2018. u 17:00
Grupa F: Njemačka - Švedska
 
23. 6. 2018. u 20:00
Grupa F: Južna Koreja - Meksiko
 
24. 6. 2018. u 14:00
Grupa G: Engleska - Panama
 
24. 6. 2018. u 17:00
Grupa H: Japan - Senegal
 
24. 6. 2018. u 20:00
Grupa H: Poljska - Kolumbija
 
25. 6. 2018. u 16:00
Grupa A: Saudijska Arabija - Egipat
 
25. 6. 2018. u 16:00
Grupa A: Urugvaj - Rusija
 
25. 6. 2018. u  20:00
Grupa B: Iran - Portugal
 
25. 6. 2018. u 20:00
Grupa B: Španjolska - Maroko
 
26. 6. 2018. u 16:00
Grupa C: Australija - Peru
 
26. 6. 2018. u 16:00
Grupa C: Danska - Francuska
 
26. 6. 2018. u 20:00
Grupa D: Island - Hrvatska
 
26. 6. 2018. u 20:00
Grupa D: Nigerija - Argentina
 
27. 6. 2018. u 16:00
Grupa F: Južna Koreja - Njemačka
 
27. 6. 2018. u 16:00
Grupa F: Meksiko - Švedska
 
27. 6. 2018. u 20:00
Grupa E: Srbija - Brazil
 
27. 6. 2018. u 20:00
Grupa E: Švicarska - Kostarika
 
28. 6. 2018. u 16:00
Grupa H: Japan - Poljska
 
28. 6. 2018. u 16:00
Grupa H: Senegal - Kolumbija
 
28. 6. 2018. u 20:00
Grupa G: Engleska - Belgija
 
28. 6. 2018. u 20:00
Grupa G: Panama - Tunis

Grupe:

Grupa A: Rusija, Urugvaj, Egipat, Saudijska Arabija

Grupa B: Portugal, Španjolska, Iran, Maroko

Grupa C: Francuska, Peru, Danska, Australija

Grupa D: Argentina, Hrvatska, Island, Nigerija

Grupa E: Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Grupa F: Njemačka, Meksiko, Švedska, Južna Koreja

Grupa G: Belgija, Engleska, Tunis, Panama

Grupa H: Poljska, Kolumbija, Senegal, Japan